U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Onze hoofdsponsoren!

Activiteitenkalender

ALGEMEEN

Alle lessen en bijeenkomsten gaan niet door , tenminste tot 6 april 2020 dit i.v.m. de maatregelen Coronavirus. 

 

JUDO: volgende wedstrijd

   
  
 
   
   

Turnen: volgende wedstrijd

Wanneer?    
Wat?  
Waar?  
Wie?  

Steunt u Sport Vereent ook?

SponsorKliks!

     

  Sportplezier!

Bestuur

Voorzitter  
vacature voorzitter@sportvereentoldemarkt.nl
   
Secretaris  
Mirjam Daan secretaris@sportvereentoldemarkt.nl
   
Ledenadministratie  
Ellen Meijerink-Huisman ledenadministratie@sportvereentoldemarkt.nl
   
Penningmeester  
Patricia Kooij penningmeester@sportvereentoldemarkt.nl
   
Coördinator volwassengym  
Patricia Kooij penningmeester@sportvereentoldemarkt.nl
   
Coördinator turnen  
Marian Nieuwenhuis turnen@sportvereentoldemarkt.nl
   
   
Coördinatoren dans en pilates  
Mirjam Daan  dans@sportvereentoldemarkt.nl
Ellen Meijerink-Huisman  
   
Coördinator Judo en AVG  
Leonie Pit  judo@sportvereentoldemarkt.nl
  
                     
Coördinator kleding  
Marian Nieuwenhuis turnen@sportvereentoldemarkt.nl
   

 

  

VRAGEN / PROEFLESSEN
Heeft u vragen over een bepaalde sport en/of wilt u een keertje meedoen? Neem dan contact op met de coördinator van de desbetreffende sport of kom vrijblijvend een keer met ons mee sporten.