U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Onze hoofdsponsoren!

Activiteitenkalender

ALGEMEEN

SJORS SPORTIEF: start zodra de lessen worden hervat! 

LEDENUITJE: nadere info volgt volgend seizoen.

 

JUDO: volgende wedstrijd

   
  
 
   
   

TURNEN: volgende wedstrijd

Wanneer?  
info volgt
Wat?                
Waar?  
Wie?  

Steunt u Sport Vereent ook?

SponsorKliks!

     

  Sportplezier!

Bestuur

Voorzitter  
Vacature voorzitter@sportvereentoldemarkt.nl
   
Secretaris  
Marian Nieuwenhuis secretaris@sportvereentoldemarkt.nl
   
Ledenadministratie
 
Ellen Meijerink-Huisman ledenadministratie@sportvereentoldemarkt.nl
   
Penningmeester  
Patricia Kooij penningmeester@sportvereentoldemarkt.nl
   
Algemeen bestuurslid  
Bert Bosma  
   

 

Coördinatoren

Heeft u een vraag over een specifieke sport, dan kunt u terecht bij één van de coördinatoren. 

Seniorengym en trim  
Patricia Kooij penningmeester@sportvereentoldemarkt.nl
   
Turnen en kleding  
Vacature      
   
Dans en pilates  
Kim Necas-Niessner  dans@sportvereentoldemarkt.nl
   
Judo
 
Sietske Veenstra judo@sportvereentoldemarkt.nl
   
   
   
   
  
                     
   
   
 

 

VRAGEN / PROEFLESSEN

Heeft u vragen over een bepaalde sport en/of wilt u een keertje meedoen? Neem dan contact op met de coördinator van de desbetreffende sport of kom vrijblijvend een keer met ons mee sporten. In verband met de Coronamaatregelen graag eerst even aanmelden.